April 30, 200817 yr Ik heb net de eerste duif kapot geschoten.!Nu moet ik er nog 199 Me too... Ik ga iets later pas op zoek. Maar ik wou het eens zien. Beetje grof voor een dierenliefhebber, maar wel heel erg leuk!!!
April 30, 200817 yr Author Waar kun je die duiven zoal tegenkomen, heb er nog geen enkele gezien? Ik heb er tot nu toe 2 gezien en zitten eigenlijk overal en op verschillende hoogtes. Kijk ook vooral in steegjes.
April 30, 200817 yr Ik heb nog geen duif gezien Maar als ik ze zie, dan knal ik ze zeker kapot P.s waar hebben jullie ze dood geschoten ? Misschien zitten ze maar op één plek Swiggers
April 30, 200817 yr 200 ik heb er al zien vliegen Je ziet ze zeker vliegen! Ze zitten namelijk stil. Wel vind ik het grappig dat dit het eerste hidden package ever is wat geluid maakt! Things will be different... LOL!
April 30, 200817 yr heb nog geen duif gezien heb er ook nog niet echt op gelet Laatste keer dat ik dit hint: Je hoort ze. Dan moet je ze nog zien zitten. Vooral 's avonds is dit makkelijk, ivm dat ze licht geven. Zo... Nu ga ik zelf ook maar weer eens spelen!
April 30, 200817 yr Voor degene die er 1 zoekt: hier een locatie waar er 2 bij elkaar zitten Op de map: Steinway opzoeken, dit is in het 1e gedeelte links boven in de hoek, daar zie je een grijs vlak dit is een parkeerplaats daar bij de ingang zitten er 2, 1 op de grond en 1 op het muurtje vlak bij elkaar als je de parkeerplaats op loopt de parkeerplaats is rechthoekig met rondingen op de hoek en zit aan de weg vast [/font] Wel grappig hoe dat er uit ziet
April 30, 200817 yr Ga naar het noordelijke ziekenhuis op algonquin en loop onder het bord "Emergency * Emegencia" (aan de noordkant) door. ga dan rechtdoor de deur door en alles trappen op tot op het dak. hier is ergens een flying rat (hint: hij zit iets hoger) zoek 'm zelf maar. als je m hebt zeg t ff;)
April 30, 200817 yr Ga naar het noordelijke ziekenhuis op algonquin en loop onder het bord "Emergency * Emegencia" (aan de noordkant) door. ga dan rechtdoor de deur door en alles trappen op tot op het dak. hier is ergens een flying rat (hint: hij zit iets hoger) zoek 'm zelf maar. als je m hebt zeg t ff;) anders zet je het ff in spoiler code
Ik heb net de eerste duif kapot geschoten.!
Nu moet ik er nog 199