Jump to content
Geplaatst:
comment_974421

Hee, ik heb een vraag.

ik heb nu 2 auto's en mij gele parkeervlak staak, maar zou daar nog een auto bij kunnen.. en maakt het dan uit of hij er half in staat of niet?. want het is mijn enigste safehouse( op het kleine eilandje boven aan, bohan dacht ik). als dit niet kan, hebben jullie dan nog tips maar ik ze dan wel op kan slaan, en of er ergens nog een ander safehouse is?

Alvast bedankt!! :cya:

Featured Replies

Geplaatst:
comment_974461

Ja, de eerste keer dat je savet, wordt er gezegd dat er voor je savehouse een parkeervak staat waarin je je auto's kunt zetten. Het is overdag goed te zien, maar 's avonds valt het minder op door de donkere avonden in GTA IV.

Bewerkt: door VWO-er

Geplaatst:
comment_974478

ik heb momenteel 3 save-parkings. Kan dus 6 auto's saven.

- oud savehouse

- nieuwe savehouse (bohan)

- penthouse van playboy X

[/font]

Zijn er nog ????

Bewerkt: door gta-mike

Geplaatst:
comment_974485
ik heb momenteel 3 save-parkings. Kan dus 6 auto's saven.

- oud savehouse

- nieuwe savehouse (bohan)

- penthouse van playboy X[/font]

Zijn er nog ????

Gebruik spoilers astublieft, mensen!

Ik heb van de week drie auto's op één parkeervak kunnen passen, nmlk de Dukes, de shyster pmp 600 en de comet. (oftewel twee dikke bakken en een iets kleinere)

Als je ze er namelijk schuin inparkeerd, past het nét om ze alledrie met vier wielen binnen de lijnen te zetten, en dan worden ze gesaved. Is wel ff passen en meten, trouwens!;)

Bewerkt: door Jacky-2007

Geplaatst:
comment_974526

kijk zet de auto met die voorkant tegen elkaar anders gaan ze nog weg bij mij tenminsten...

in bohan staan ze zo >< en in alderney >< want anders gaan ze bij mij weg dus als je twijfelt zet dan zo tegen elkaar dan weetje zker dat ze blijven staan :cya::D

Geplaatst:
comment_974533

Bij mij staan ze mooi achter elkaar.

Je moet er wel goed voor zorgen dat ze binnen het gele kader staan.

Bij mij het eerste savehouse stond er ooit een, naam ontglipt mij (corvette), samen met een stretch. ^_^

En die stonden er telkens ik er voorbij reed.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.