Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

nieuw soort gta

Geplaatst:

hallo allemaal

ik wil als ik later groot ben ook een soort gta gaan maken maar met meer functies als dat je in gta 4 kan.

ik wil het sda(steel de auto)

of in amerika stc(steal the car)

maar vind de titel niet goed.

kunnen jullie misschien goede ideen

geven

Featured Replies

Geplaatst:

hahahahahahahahaha, dit meen je niet sirieus.

Als je een goede game wil maken moet je een hele studio hebben en heel veel kantoren en developers.

Greetzzz -GoldWing-

Geplaatst:
hallo allemaal

ik wil als ik later groot ben ook een soort gta gaan maken maar met meer functies als dat je in gta 4 kan.

ik wil het sda(steel de auto)

of in amerika stc(steal the car)

maar vind de titel niet goed.

kunnen jullie misschien goede ideen

geven

Volgens mij is het een beetje vroeg om daar over na te denken. Je bent nog lang niet aan een baan toe. Dan moet je eerst iemand vinden waar je wilt gaan werken. In je uppie lukt het echt niet! Dus de informatie die je vraagt… Niet echt nodig volgens mij :N .

Geplaatst:

wat dacht je van "Kiss My Ass IV"! :ch:

Geplaatst:
wat dacht je van "Kiss My Ass IV"! :ch:

Niet tevreden over GTAIV kerel?.... :7

@Topicstarter: Ik kan er relatief weinig aan toevoegen, het is eigenlijk al allemaal gezecht door degene boven mij. Je mag blij zijn om later bij een of ander bedrijf te werken dat zich specialiseerd op het maken van Games. Je moet daarvoor bepaalde studies afronden, die ten eerste schraars, en ten tweede behoorlijk prijzig zijn. Laat staan een eigen bedrijf beginnen waar je een spel/spellen gaat maken. Kans van ongeveer 0.5% op 100.

Ik denk dat je het voorlopig nog maar eventjes bij een droom moet houden. Indien je er helemaal voor wilt gaan is het misschien leuk om eens op te zoeken waar, en welke studies eraan verboden zijn. Alvast een kijkje op de toekomst kan natuurlijk geen kwaad... ^_^

Geplaatst:

Het gaat erom om heel rijk te zijn en zo te zien moet je ook nog hoofdletters en met punten beginnen, dus dat wordt niks voor jou! :duh:

OTTO :eten:

Geplaatst:

Ik denk niet echt dat we hier heel serieus op in moeten gaan, als je op zijn profiel kijkt is ie in 1999 geboren, en het 'als ik later groot ben' zegt het in feite al. *Vraagt zich stiekem af wie nnnnnn's bericht getypt heeft*

Bewerkt: door T@rget

  • 1 maand later...
Geplaatst:
hallo allemaal

ik wil als ik later groot ben ook een soort gta gaan maken maar met meer functies als dat je in gta 4 kan.

ik wil het sda(steel de auto)

of in amerika stc(steal the car)

maar vind de titel niet goed.

kunnen jullie misschien goede ideen

geven

goede naam(succes met het vinden daarvan) weet ik niet, maar ik weet wel een goed proggie het heet game maker (voor als je alvast wil beginnen met spellen maken:D:D:D:D:D).

Geplaatst:

a programma-makers heb je niets

om een spel als dit te maken heb je gewoon programmeer-talen nodig als C++ of zo...

ik heb eens een keertje geprobeerd om met pijltjestoetsen iets te laten doen in C++...maar dat is echt lastig (voor beginners dan :puh: )

mvg

marco

Geplaatst:

Als ik jou was zou ik beginnen met wat C++ tutorials op internet, vervolgens pak je er een leuk boek bij als 'Games programmeren in 24 uur' waar je leert om met de Win32 API wat simpele 2D spelletjes te maken. Ik verwacht dat je zelfs daar al helemaal niks van snapt, maar goed. Mocht je dat wel allemaal snappen, dan kun je de rest van je leven spenderen om DirectX te gaan leren programmeren (of OpenGL, maar ik denk dat je met DX meer kunt) en een baan te zoeken bij een softwaredevelopers bedrijf. Heb je daar jaren ervaring, dan kun je misschien een eigen bedrijf op gaan zetten en beginnen aan een jarenproject als "Steal the car" (inderdaad, die titel is slecht :7 )

Vertel me over 30 jaar maar of het nog ooit wat geworden is. :cya:

(Met Game Maker kun je overigens ook best een hoop, maar met name de 3D functies zijn zeer beperkt. Overigens heb je flink wat ervaring en kennis van GML nodig om bijvoorbeeld een multiplayer netwerk te bouwen met Game Maker.)

Geplaatst:

Ik zou eerst hier even kijken ;), Kom je daar niet uit, heb je altijd nog een MTL. Kijk daar onder het kopje; Programmeren.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.