Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wat mis jij in GTA IV?

Ik zelf mis het leger, wat missen jullie?

Edited by Wiermans

Featured Replies

Hier is al een topic over geloof ik :duh:

Ontopic: Ik mis de kofferbak open maken en ik mis mijn vliegtuig :cry:

Ik mis inderdaad de mogelijkheden die er in hadden moeten zitten zoals: Kofferbak open, vliegtuigen, onder water zwemmen enz. Ze hadden die mogelijkheden er niet uit moeten halen.

Ik mis inderdaad de mogelijkheden die er in hadden moeten zitten zoals: Kofferbak open, vliegtuigen, onder water zwemmen enz. Ze hadden die mogelijkheden er niet uit moeten halen.

Kben het volkomen met je eens

Ik mis inderdaad de mogelijkheden die er in hadden moeten zitten zoals: Kofferbak open, vliegtuigen, onder water zwemmen enz. Ze hadden die mogelijkheden er niet uit moeten halen.

precies

Dat ze van de voetgangers en autobestuurders niet zo flikkers hadden moeten maken die direct beginnen te wenen of je zelfs negeren als je ze slaat met je vuisten :duh:

En ook de kofferbak, alhoewel ik het nut hier niet van zie.

ik mis ook het gebruik van de kofferbak ik dacht zelfs dat dit een feit was :-(

het feit dat je veel gebouwen in zou kunnen is dus ook de grootste onzin, je kan amper ergens in, ik vind dat er maar weinig dingen zijn die je naast de story line kunt doen

Vliegtuigen, Hunter (vind Anhilator niet goed genoeg met zijn miniguns), Rhino, Minigun, kettingzaag, kofferbak, te weinig te doen na de missie's, geen assets en huizen te koop :N .

Het enige wat ik denk ik mis is de Hunter en andere soorten heli's. Zou graag zien dat er wat meer helikopters in zaten. Dat van die kofferbak is zinloos en dat werd al snel aangenomen dat dat kon nadat ze het in een trailer hadden gezien. Was met GTA:SA ook zo, allemaal geruchten terwijl als je zo'n lijst nu bekijkt merk je dat een hele hoop onzin was of dat het alleen in een missie zat bijvoorbeeld.

Tunen van Auto's.

De rest boeit me niet zo (vliegtuigen, customization @ char)

Dat je je eigen gang en bedrijven hebt en een villa. Hebben ze mss wel al veel gedaan maar ik vond dat tog nog iets leeper.

De mogelijkheid om te gaan zitten ^^ Ik weet niet of het al kan, maar als je bijvoorbeeld in de Burger Shot bent dan zie je al die mensen zitten en jij moet als enige je hamburger staand opeten.

Dat er geen kinderen op straat lopen.

Dat mensen niet in stilstaande auto's stappen.

Meer kleren, huizen, vechtende mensen.

Dat als je in exclusieve auto zit dat je die auto dan niet om de haverklap ziet.

Edited by connoz

Gasklepjes schieten. :puh:

Ennuh, ik mis de goede soundtrack ook wel. San Andreas' soundtrack was echt zó goed, en deze is redelijk matig..

Edited by kaaskoekje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.