Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1015874

ik heb een mod gedownload voor andere politie wagens (de .dff en de .txd bestanden worrden geopent in word)

ik doe het met IMGtool, ik volg de uitleg maar dan start ik GTA op en dan laad ie niet verder dan de helf.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1015886

Je moet de TXD en DFF bestanden niet openen, en al helemaal niet in Word. Laat ze gewoon voor wat ze zijn en ga te werk met de IMGTool, waarvan je hier een handleiding kunt vinden voor de duidelijkheid.

Succes. ;)

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1016122
Je moet de TXD en DFF bestanden niet openen, en al helemaal niet in Word. Laat ze gewoon voor wat ze zijn en ga te werk met de IMGTool, waarvan je hier een handleiding kunt vinden voor de duidelijkheid.

Succes. ;)

dat weet ik maar ik hebg al eens een keer eerder mer die bestanden gewerkt en toen moest ik ze openen mer word

maar nu kan ik ze niet meer terug veranderen

Geplaatst:
comment_1016164
maar nu kan ik ze niet meer terug veranderen
Ga in de Windows Verkenner (maakt niet uit waar, bijvoorbeeld Deze Computer of Mijn Documenten) naar Extra > Mapopties > Tabblad Bestandstypen > zoek in de lijst naar TXD en DFF en klik op verwijderen (of op wijzigen als je ze standaard met een ander programma wilt openen, zoals TXD Workshop voor de TXD bestanden) > Toepassen > OK.

Kan me trouwens niet herinneren ooit txd of dff bestanden te moeten hebben geopend in een tekstverwerker...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.