June 28, 200817 yr ik denk dat ik de moeder+ van Sweet, Kendl, Carl en Brian+ heb gevonden Is dit haar ik + = dood
June 28, 200817 yr Ik denk niet dat het de moeder is. De moeder is geloof ik helemaal niet in het spel gezet, dus dat je haar tegen komt is denk ik grote onzin..
June 28, 200817 yr Dit is inderdaad zeker niet de moeder. waarom zou je een dood iemand in het spel zetten... Er hangt trouwens links aan de muur in het Johnsons huis een foto van haar. (klopt dit?)
June 28, 200817 yr Dat kan iedereen zijn! Rockstar heeft nooit iets over haar vrij gegeven, enkel een foto dat in de missie Big Smoke te zien is, en die foto is vrij onscherp. Dus weinig kans.
June 28, 200817 yr Nee tuurlijk niet. Hoe kan een dood iemand nou weer leven? R*ckstars is echt niet dom hoor! En waarom denk je dat het de moeder is? Het kan iedereen zijn hoor.
June 29, 200817 yr Ik denk dat ze ongeveer zo uitziet. Maar rockstar makers hebben haar niet in de game gezet.. De gerucht zegt dat je in de begravenis de geesten ziet dat is ook niet waar. Dat is maar een myte.
July 3, 200817 yr ik denk dat ik de moeder+ van Sweet, Kendl, Carl en Brian+ heb gevondenIs dit haar ik + = dood dat is de moeder niet ze ziet er veel anders uit
July 3, 200817 yr CJ's moeder kan je alleen maar zien op de foto.Dat klopt.. Je ziet de moeder van CJ op de foto in de aller eerste missie 'Sweet & Kendle'. Waarschijnlijk is de foto hierboven gebasseerd op één van de moeders. Ze heeft wel wat weg van de moeder van CJ. Maar goed, dit weten we allemaal niet zeker. Dit is precies het zelfde als in GTA IV met Lola. Sommige mensen beweren ook haar te hebben gezien.DSgregor
July 6, 200817 yr Ik denk eerder dat die foto een ped is. De moeder van CJ, Sweet, Kendl, Brian is vermoord door de ballas die een drive-by hebben gedaan op haar huis met 'the green sabre'. De moeder is idd alleen maar te zien op een foto die in je savehouse hangt.
July 7, 200817 yr Ik denk eerder dat die foto een ped is. De moeder van CJ, Sweet, Kendl, Brian is vermoord door de ballas die een drive-by hebben gedaan op haar huis met 'the green sabre'. De moeder is idd alleen maar te zien op een foto die in je savehouse hangt. Hier is een filmpje van hoor. Alleen zie je niemand die wordt neeregschoten .. > Check this out Part 1 < > Check this out Part 2 < Edited July 7, 200817 yr by Dvt
July 7, 200817 yr Laat me raden: een mod? Duh, je ziet ook dat de ped een pistool in haar hand heeft. En ze staat ook op de manier waaromm CJ zou staan. Dan staat het beeld er ook nog eens kaarsrecht voor. Allemaal tekens van een player mod.
July 7, 200817 yr Dat zou onmogelijk zijn omdat Beverly Johnson (Moeder) is vermoord doormiddel van een Drive Bye.
ik denk dat ik de moeder+ van Sweet, Kendl, Carl en Brian+ heb gevonden
Is dit haar
+ = dood