Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Eigen forum voor GTA Chinatown Wars

Om de diverse discussies en informatie-topics over GTA Chinatown Wars een eigen plekje te geven, hebben we vanaf vandaag een eigen forum voor deze aangekondigde GTA-versie voor de Nintendo DS.

De komende maanden zal er hopelijk beetje bij beetje meer nieuws en beeldmateriaal van de jongste telg uit de GTA familie bekend worden, zodat dit nieuwe forum waarschijnlijk snel gevlud zal zijn met allerlei interessante dingen.

Voorlopig zal het forum nog onder de zorg van de Gmods en Admins vallen. Na verloop van tijd, op het moment dat er behoefte aan is, zullen we nog op zoek gaan naar een vaste moderator.

  • Replies 38
  • Views 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Inderdaad handiger zodat nu alles over GTA Chinatown Wars daar nu terecht kan. :tu:

Nice, al is er (nog) niet bepaald een overvloed aan Chinatown Wars topics, maar je kunt het maar beter alvast hebben ^_^

Eindelijk, een forum speciaal voor Chinatown Wars en voor mijn DS :puh: . Maargoed, ik heb er duidelijk heel erg veel verwachtingen voor de game zelf. Ik ga mezelf ik up to date houden over het nieuws van het spel en ik ga het ook regelmatig posten.

Bedankt Admins voor het maken van dit forum :dans:

Nieuwe forums komen toch altijd bovenaan in de lijst te staan?

Wel goed dat alles van GTA: Chinatown Wars nu overzichtelijker op één plek terecht komt.

Mvg,

Flitskikker

Nieuwe forums komen toch altijd bovenaan in de lijst te staan?

Nee hoor, Upcoming GTA heeft heel lang onderaan de lijst gestaan. We hebben besloten om het subforum niet bovenaan te zetten, omdat GTA IV nog zo populair is, en van de Chinatown Wars nog steeds niet veel bekend is.

Komen er ook nog nieuwe moderators voor het nieuwe forum, of wachten jullie tot het er wat drukker word?

Edit: Over het hoofd gezien. :blauw:

Edited by Rullez

  • Author
Voorlopig zal het forum nog onder de zorg van de Gmods en Admins vallen. Na verloop van tijd, op het moment dat er behoefte aan is, zullen we nog op zoek gaan naar een vaste moderator.
Komen er ook nog nieuwe moderators voor het nieuwe forum, of wachten jullie tot het er wat drukker word?

Zie top-post :sigaar:

Eindelijk een apart forum voor Chinatown Wars. Al heb ik nu nog geen DS, ik ben er zo goed als zeker van dat ik tegen de release van GTA: CTW zeker één zal hebben.

Goed nieuws, voor de Chinatown Wars fans natuurlijk. ;)

Ik zal zeker een bezoekje brengen en info plaatsen over de game.

Want, een nieuwe GTA is natuurlijk weer erg leuk. Vooral voor de Nintendo (DS) :D

Mooi zo. :)

Van mijn part zou het trouwens onder III mogen staan, nu staat het onder de Classics. GTA LCS forum stond indertijd bovenaan denk ik. Anyway, Svenie for mod! :dans:

Eindelijk een apart forum voor Chinatown Wars. Al heb ik nu nog geen DS, ik ben er zo goed als zeker van dat ik tegen de release van GTA: CTW zeker één zal hebben.

Ik zal wachten op wat screen's voordat je een DS koopt misschien is er geen bal aan, en dan zit je daar met je DS die je hebt gekocht om de nieuwe gta te spelen.

Hehe eindelijk waar bleef hij? :O

Venzio,,

Eindelijk, nu kan de discussie verder gaan :puh:

Eerlijk gezegt vind ik het goed dat zoiets wordt gedaan, het is natuurlijk wel afwachten voor de hard-gtafans maar ik ga deze game denk ik niet kopen. Ik vind het wel goed dat het nu in een eigen sub-forum wordt gestart aangezien er al veel wordt gespectaculeerd.

Edited by GekkieJ01

  • 2 weeks later...

Een eigen forum voor GTA CTW! :*D:bonk:

Ik ga hem zeker kopen! :klap:

ik hoop alleen dat de graphics een beetje goed zijn (niet brokkerig enz.) :engel:

want de meeste ds spellen die 3D zijn, zijn een beetje brokkerig. :-(

maar dat zien we dan wel! :*D

gallery_1_5_11218.jpg

Een van de weinige beelden dat we te zien krijgen ik heb zelf ook een DS maar ik weet niet of ik deze game wil

kopen. Rockstar geeft wel geweldige games mee maar voor deze Console is dat een grote vraag.

Zoals de PSP PLAYSTATION 2,3 geven Rockstargames geweldig neer in puur kwaliteit

ik heb wat foto's opgezocht niet veel te vinden:

chinatownwars.gif

chinatown1.jpg

Mischien ziet het er zo uit.

72229420_26cfa09867_o.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.