Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Madd Dog

Als ik de missie Madd Dog wil proberen, en ik sta voor het Royal Casino, krijg ik een cutscene waarin Madd Dog op het dak staat. Zodra deze cutscene is afgelopen moet ik proberen om die auto vol met dozen te pakken. Ik kan wel naar de auto toe gaan, maar ik ben nog niet eens bij de auto of Madd dog springt al. ik heb geprobeerd om de auto dichterbij te zetten, maar dat lukte ook niet. is er misschien iets anders wat ik zou moeten doen zodat madd langer wacht met springen?

grts Mark

Featured Replies

Helaas. Je hebt de beruchte 'Riot' cheat gebruikt waardoor hij meteen springt. Het is volgens mij niet mogelijk om dat ongedaan te maken dus ik denk dat je die missie dus nooit kan voltooien...

Als hij daadwerkelijk de riot-cheat heeft gebruikt moet hij toch echt opnieuw beginnen aangezien de cheat niet ongedaan kan worden gemaakt. Ik cheat zelf ook maar had het geluk dat ik niet met die cheat, cheat. Is een beetje vaag maar gewoon abn volgensmij. :tu:

  • Author

kan het ook niet ongedaan worden dmv de savegame in te laden in een savegame editor en daar het aantal gebruikte cheats terugbrengen naar 0?

kan het ook niet ongedaan worden dmv de savegame in te laden in een savegame editor en daar het aantal gebruikte cheats terugbrengen naar 0?

Dat weet ik niet zeker. Je kan het altijd proberen ik hoop voor jou van wel maar ik denk van niet.

:cya:

Dit is een erg lastig probleem. Ik had twee jaar geleden precies het zelfde probleem. Ik had dus ook achteraf de Riot Cheat gebruikt. Er zat toen niets anders op dan over nieuw beginnen, dus dit had ik dan ook maar gedaan. Als de Cutscéne afgelopen is, dan moet je normaal een Pickup-Truck stelen en deze vervolgens onder de plek van Madd Dog zetten. Je zou het in de Savegame Editor kunnen zetten, maar dan weet ik niet zeker of je Game dan weer van de Riot Cheat verlost is. Maar je kunt het natuurlijk altijd proberen! :7

  • Author

hmm, het komt er toch uiteindleijk op neer dat ik opnieuw moet beginnen...

maar voordat ik dat doe wil ik toch nog ff een vragie stellen... Dat ik Madd Dogg niet heb geholpen, kan ik wel verdergaan zonder die missie te hebben voltooid? of moet ik die missie echt gedaan hebben voordat ik Saint Mark's Bistro kan doen?

grts Mark

Ja je MOET Madd Dogg doen. Daarom is het ook zo'n vervelende bug, anders zou die riot cheat bug niet zo berucht zijn 0_0 Je kan nog altijd in dit of dit topic kijken. Ligt eraan welke versie SA je hebt.

Edited by MartyCeha

Ik hoop echt voor je dat het lukt. Wat misschien handig is is een savegame hier weg halen voor de missie Madd Dogg alleen is de kans dan wel groot dat je dan alle submissions en zo al gehaald hebt. Ik heb geen link naar de pagina want ik wis mijn geheugen 1x in de 5 uur.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.