August 14, 200817 yr hai ik ben bezig met filmpjes maken en gamen (ik heb sa voor ps2 niet pc) en nu heb ik een misdaad filmpje prachtig ge monteert maar wil ik aan het einde van de misdaad dit te zien krijgen mission passed! +resect nu weet ik hoe ik het moet maken in mijn editor maar nu wil ik het mission passed geluidje van san andreas hebben dus dat er dit staat mission passed! +respect met zo'n san andreas geluidje bij p.s ik heb een filmpje waarop staat hoe ik het ongeveer wil hebben namelijk deze: op 03.46 minuten krijg je he te zien dus die muziek wil ik hebben deze
August 14, 200817 yr hai ik ben bezig met filmpjes maken en gamen (ik heb sa voor ps2 niet pc)en nu heb ik een misdaad filmpje prachtig ge monteert maar wil ik aan het einde van de misdaad dit te zien krijgen mission passed! +resect nu weet ik hoe ik het moet maken in mijn editor maar nu wil ik het mission passed geluidje van san andreas hebben dus dat er dit staat mission passed! +respect met zo'n san andreas geluidje bij p.s ik heb een filmpje waarop staat hoe ik het ongeveer wil hebben namelijk deze: op 03.46 minuten krijg je he te zien dus die muziek wil ik hebben deze Je kan het geluidje opnemen met een programma, met Camhack kun je dit. Dan kun je het filmpje ook bijvoorbeeld met Windows Movie Maker in de muziek tijdlijn zetten, en voor die Tekst zou ik het font Diploma gebruiken.
August 14, 200817 yr Een betere manier dan hier boven bestaat bijna niet. Of je moet op een andere manier zien te zorgen voor een opname programma.
August 14, 200817 yr Hier een tutorial, het is freeware.. Dus gratis en het is geen virus >Klik hier voor de tutorial!<
August 14, 200817 yr Ik kan ook het filmpje van youtube downloaden en dan het geluid ervan strippen, ik ben er binnen 5 minuten klaar mee, is dat nog nodig of heb j m nu al?
August 15, 200817 yr Author Geplaatst 14 Aug 2008, 23:04:07 Ik kan ook het filmpje van youtube downloaden en dan het geluid ervan strippen, ik ben er binnen 5 minuten klaar mee, is dat nog nodig of heb j m nu al? jah dat zou fijn zijn want ik heb hem niet op de pc maar ps2 en ik heb geen zin om hem te downloaden of kopen dus als je dat zou willen doen dan zou ik je erg dankbaar zijn
August 15, 200817 yr Author Geplaatst 14 Aug 2008, 23:04:07 Ik kan ook het filmpje van youtube downloaden en dan het geluid ervan strippen, ik ben er binnen 5 minuten klaar mee, is dat nog nodig of heb j m nu al? jah dat zou fijn zijn want ik heb hem niet op de pc maar ps2 en ik heb geen zin om hem te downloaden of kopen dus als je dat zou willen doen dan zou ik je erg dankbaar zijn hoe heet dat programma en is het freeware?
August 15, 200817 yr Nog een andere mogelijkheid om het geluid te vinden is door simpelweg het geluidsbestand uit SA te halen. Dit kan met een tool genaamd SAAT. Een tutorial hierover kun je vinden in de MTL. Ik weet het niet helemaal zeker, maar volgens mij staat het bestand in /SFX/GENRL/. Ik weet in ieder geval 100% zeker dat het bestaat en dat je het er zo uit kunt halen, want ik ben het zelf al eens tegengekomen. Dit is de enige manier om 100% kwaliteitsbehoud te garanderen, hoewel het misschien niet de meest makkelijke manier is voor mensen zonder verstand van allerlei computerzaken.
August 15, 200817 yr Author Nog een andere mogelijkheid om het geluid te vinden is door simpelweg het geluidsbestand uit SA te halen. Dit kan met een tool genaamd SAAT. Een tutorial hierover kun je vinden in de MTL. Ik weet het niet helemaal zeker, maar volgens mij staat het bestand in /SFX/GENRL/. Ik weet in ieder geval 100% zeker dat het bestaat en dat je het er zo uit kunt halen, want ik ben het zelf al eens tegengekomen. Dit is de enige manier om 100% kwaliteitsbehoud te garanderen, hoewel het misschien niet de meest makkelijke manier is voor mensen zonder verstand van allerlei computerzaken. ik heb hem niet op de pc maar ps2
August 15, 200817 yr Er is ook zo'n ding dat met de PS2 disc werkt. Alleen kan de link nie meer vinden
August 15, 200817 yr Author Er is ook zo'n ding dat met de PS2 disc werkt. Alleen kan de link nie meer vinden jmmr maar wat ik zo raar vind is dat je niks goeds op limewire vind
August 15, 200817 yr http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=295428 Hier een topic van GTAforums.com voor het rippen van de radio van een PS2 disc. Op Limoendraad is BTW genoeg te vinden van die San Andreas soundtrack.
August 16, 200817 yr Author http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=295428Hier een topic van GTAforums.com voor het rippen van de radio van een PS2 disc. Op Limoendraad is BTW genoeg te vinden van die San Andreas soundtrack. thx kan je me de site van limoen draad geven en ik will graag nog ff dit zeggen: Geplaatst 14 Aug 2008, 23:04:07 Ik kan ook het filmpje van youtube downloaden en dan het geluid ervan strippen, ik ben er binnen 5 minuten klaar mee, is dat nog nodig of heb j m nu al? nee ik heb hem nog niet maar jah dat zou fijn zijn want ik heb hem niet op de pc maar ps2 en ik heb geen zin om hem te downloaden of kopen dus als je dat zou willen doen dan zou ik je erg dankbaar zijn
August 16, 200817 yr Author limoen draad =LimeWire ok duuh dom van me ik heb een crack versie van limewire pro maar dit wil ik nog wel: Geplaatst 14 Aug 2008, 23:04:07 Ik kan ook het filmpje van youtube downloaden en dan het geluid ervan strippen, ik ben er binnen 5 minuten klaar mee, is dat nog nodig of heb j m nu al? nee ik heb hem nog niet maar jah dat zou fijn zijn want ik heb hem niet op de pc maar ps2 en ik heb geen zin om hem te downloaden of kopen dus als je dat zou willen doen dan zou ik je erg dankbaar zijn
August 16, 200817 yr Héhé ik heb wel alle radio zenders + commericals, maar niet de geluidjes van mission past :+
hai ik ben bezig met filmpjes maken en gamen (ik heb sa voor ps2 niet pc)
en nu heb ik een misdaad filmpje prachtig ge monteert maar wil ik aan het einde van de misdaad dit te zien krijgen
mission passed!
+resect
nu weet ik hoe ik het moet maken in mijn editor
maar nu wil ik het mission passed geluidje van san andreas
hebben
dus dat er dit staat
mission passed!
+respect
met zo'n san andreas geluidje bij
p.s
ik heb een filmpje waarop staat hoe ik het ongeveer wil hebben
namelijk deze: op 03.46 minuten krijg je he te zien
dus die muziek wil ik hebben
deze