Geplaatst: 26 maart 200520 jaren comment_113552 die bodyguards vind ik niet echt de gangster look ik wil ze dus een nieuw velletje geven hoe doe ik dat ?
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113707 Je moet hun skin in de GTA3.img zoeken en dan exporteren. dus: GRAND THEFT AUTO VICE CITY\Models\GTA3.img, open de gta3.img met VICEtxd.
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren Auteur comment_113785 ok dankjewel ik ben er meteen mee begonnen aan begonnen ik had de skins gevonden de texture geexporteerd in documenten met paint geopend wat gekleurd eroverheen opgeslagen Vicetxdgeopend en weer hun skin opgezocht dan op replace gedrukt en dan door mijn nieuwe skin vervangen maar dan krijgt hij hele rare stippen enzo ik snap het niet wat heb ik dan verkeerd gedaan ?
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113840 Volgens mij heeft dit met de alpha te maken...Heb je wel de nieuwste versie van ViceTXD? Versie 1.5? Als je hem niet hebt kun je deze hier downloaden. Ik kan me herinneren dan ik dit ook eens heb gehad met een oudere versie...Ik weet het niet meer precies want dit probleem had ik een jaar geleden...Probeer het dus eens met die nieuwe versie en kijk of je het dan nog steeds hebt
Geplaatst: 27 maart 200520 jaren comment_113994 Volgens mij heeft dit met de alpha te maken...Heb je wel de nieuwste versie van ViceTXD? Versie 1.5? Als je hem niet hebt kun je deze hier downloaden.Ik kan me herinneren dan ik dit ook eens heb gehad met een oudere versie...Ik weet het niet meer precies want dit probleem had ik een jaar geleden...Probeer het dus eens met die nieuwe versie en kijk of je het dan nog steeds hebt idd ik had het ook, je moet goed kijken dat je aleen de TXD exporteert en niet de alpa erbijpakt...
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren Auteur comment_114406 ik heb het nog steeds wat had jij er dan aan gedaan ?
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren comment_114529 (je dubbelpost :o ) Als je op REPLACE drukt moet je alleen de textuur laden, niks gaan laden bij de alpha. Druk dan gewoon op ok.
Geplaatst: 28 maart 200520 jaren Auteur comment_114561 heeft het programma waaar je het maakt nog verdere infecties ? :huh:
die bodyguards vind ik niet echt de gangster look ik wil ze dus een nieuw velletje geven hoe doe ik dat ?