Geplaatst: 16 december 200816 jaren comment_1202013 Heb je ook garage's/parkeerplaatsen bij je safe-houses in GTA Advance? Want ik heb het spel (nog) niet (binnengekregen).. Maar je kan toch voertuigen opslaan? Greetz
Geplaatst: 16 december 200816 jaren comment_1202067 Heb je ook garage's/parkeerplaatsen bij je safe-houses in GTA Advance? Want ik heb het spel (nog) niet (binnengekregen).. Maar je kan toch voertuigen opslaan? Greetz Je kan je voertuigen niet opslaan bij een safehouse. En je kan gewoon het spel saven zonder naar een safehouse te gaan. Gewoon op start en saven, je kan het zelfs onder een missie doen Slaat nergens op die safehousen in GTA Advance
Geplaatst: 16 december 200816 jaren Auteur comment_1202093 De reden dat ik het vroeg: Kun je deze auto dus niet opslaan? Zonee: Waarom krijg je hem dan? Zoja: Hoe?
Geplaatst: 16 december 200816 jaren comment_1202230 Je kan voertuigen inderdaad niet opslaan in GTA Advance. De enige oplossing is het voertuig de gehele tijd bijhouden, maar dat is soms een hele klus. Waarom je de Yakuza Stinger dan krijgt? Tja, het is eens wat anders dan een gewone geldbeloning, daarbij kan het voertuig goed van pas komen bij de moeilijkste missie uit het spel, Smackdown. Naast zijn unieke blauwe kleur, die hij verliest na het bezoeken van een Pay' n Spray en zijn hoge snelheid is het voertuig niet echt het behouden waard. Je kan eventueel wel gebruik maken van verschillende savegame's. Je kan er maximum drie opslaan, dus als je eentje vrijhoudt voor de Yakuza Stinger, kan je op de andere de storyline verder spelen. Als je je savegame trouwens opslaat in een safehouse, blijft het voertuig waar je laatst in gereden hebt wel opgeslagen, maar je moet dan ook met dit voertuig naar andere locaties rijden en missies starten om hem niet te verliezen.
Heb je ook garage's/parkeerplaatsen bij je safe-houses in GTA Advance? Want ik heb het spel (nog) niet (binnengekregen).. Maar je kan toch voertuigen opslaan?
Greetz