Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1202067
Heb je ook garage's/parkeerplaatsen bij je safe-houses in GTA Advance? Want ik heb het spel (nog) niet (binnengekregen).. Maar je kan toch voertuigen opslaan? :bonk:

Greetz

Je kan je voertuigen niet opslaan bij een safehouse.

En je kan gewoon het spel saven zonder naar een safehouse te gaan.

Gewoon op start en saven, je kan het zelfs onder een missie doen

Slaat nergens op die safehousen in GTA Advance :bonk::bonk:

Geplaatst:
comment_1202230

Je kan voertuigen inderdaad niet opslaan in GTA Advance. De enige oplossing is het voertuig de gehele tijd bijhouden, maar dat is soms een hele klus. Waarom je de Yakuza Stinger dan krijgt? Tja, het is eens wat anders dan een gewone geldbeloning, daarbij kan het voertuig goed van pas komen bij de moeilijkste missie uit het spel, Smackdown. Naast zijn unieke blauwe kleur, die hij verliest na het bezoeken van een Pay' n Spray en zijn hoge snelheid is het voertuig niet echt het behouden waard. Je kan eventueel wel gebruik maken van verschillende savegame's. Je kan er maximum drie opslaan, dus als je eentje vrijhoudt voor de Yakuza Stinger, kan je op de andere de storyline verder spelen. Als je je savegame trouwens opslaat in een safehouse, blijft het voertuig waar je laatst in gereden hebt wel opgeslagen, maar je moet dan ook met dit voertuig naar andere locaties rijden en missies starten om hem niet te verliezen.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.