December 17, 200817 yr Hallo, ik heb nu ook eindelijk het spel gekocht maar nu blijkt, ook al steek ik de cd erin, dat hij het gewoon niet leest. Er is volgens mijn laptop geen cd!!! Hoe kan ik dit probleem oplossen en wanneer komt die nieuwe patch uit?? Toshiba Personal Computer (Harman/Kardon) Classificatie 5.1 processor: Intel® Core 2 Duo CPU T9300@ 2.50 GHz 2.50 GHz geheugen: (Ram) 3070 MB type computer: 32 bits computersysteem Zeer bedankt, want het spel is wel te duur om weg te doen ward Edited December 17, 200817 yr by lectrofx
December 17, 200817 yr Hallo, ik heb nu ook eindelijk het spel gekocht maar nu blijkt, ook al steek ik de cd erin, dat hij het gewoon niet leest.Er is volgens mijn laptop geen cd!!! Hoe kan ik dit probleem oplossen en wanneer komt die nieuwe patch uit?? Toshiba Personal Computer (Harman/Kardon) Classificatie 5.1 processor: Intel® Core 2 Duo CPU T9300@ 2.50 GHz 2.50 GHz geheugen: (Ram) 3070 MB type computer: 32 bits computersysteem Zeer bedankt, want het spel is wel te duur om weg te doen ward Een laptop is meestal al niet zo geschik voor een spel. vooral niet voor zo'n groot spel. Maar dan zou die hem wel gewoon moeten lezen. hoe dat komt weet ik ook niet. Al via deze computer geprobeert?
December 17, 200817 yr heeft je laptop uberhaupt wel een dvd lezer? kan ik me bijna niet voorstellen met die processor maar je weet maar nooit, wat is btw je grafische kaart?
December 17, 200817 yr Author heeft je laptop uberhaupt wel een dvd lezer? kan ik me bijna niet voorstellen met die processor maar je weet maar nooit, wat is btw je grafische kaart? (Andere zware spellen zoals Far Cry 2 gaan perfect.) ja, hoor ht heeft een dvd lezer, mijn grafische kaart is een ATI Mobility Radeon HD 3650. Wat bedoel je met via deze computer proberen? En Waar kan ik die patch downloaden of is hij e nog niet. En hoe. ward Edited December 17, 200817 yr by lectrofx
December 17, 200817 yr GTA IV is veel zwaarder dan Far Cry 2, maar je kan kijken of de DVD beschadigd is. Kijk ook even of de DVD-lezer beschadigd is of vies is.
December 17, 200817 yr Author GTA IV is veel zwaarder dan Far Cry 2, maar je kan kijken of de DVD beschadigd is.Kijk ook even of de DVD-lezer beschadigd is of vies is. Ik denk dat dit mijn probleem is. Hij leest gewoon geen dvd's meer. Ik heb Saw ein gedaan: niets, ik heb een ander film er in gedaan weer niets. Dit zal dan mijn probleem zijn. Hoe dit zou komen wet ik niet, ik zal men laptop maar binnen brengen???!!! ward
December 17, 200817 yr Hallo, Ik heb problemen met RGSC als ik gta wil starten. Ik krijg de foutmelding "RGSC werkt niet meer" Ik heb al 4x opnieuw geinstaleerd (1x zonder interneterbinding ook) Ik heb ook al appart RGSC geinstalleerd, maar werkt ook niet! Maar het probleem blijft zich voordoen. Ik heb windows Visa SP1 Hoe komt dit????
December 17, 200817 yr Author Hallo,Ik heb problemen met RGSC als ik gta wil starten. Ik krijg de foutmelding "RGSC werkt niet meer" Ik heb al 4x opnieuw geinstaleerd (1x zonder interneterbinding ook) Ik heb ook al appart RGSC geinstalleerd, maar werkt ook niet! Maar het probleem blijft zich voordoen. Ik heb windows Visa SP1 Hoe komt dit???? Kon je niet je eigen onderwerp kiezen, ik zit al genoeg in de sh*t.
December 17, 200817 yr Je hebt hier een eigen topic voor aangemaakt, waarom iemand anders' topic gebruiken? OT: Heb je al geprobeerd de lezer schoon te maken? anders is het misschien een optie een nieuwe DVD speler aan te schaffen.
December 17, 200817 yr Je hebt hier een eigen topic voor aangemaakt, waarom iemand anders' topic gebruiken?OT: Heb je al geprobeerd de lezer schoon te maken? anders is het misschien een optie een nieuwe DVD speler aan te schaffen. Computer is pas 2maand oud
December 17, 200817 yr Author Je hebt hier een eigen topic voor aangemaakt, waarom iemand anders' topic gebruiken?OT: Heb je al geprobeerd de lezer schoon te maken? anders is het misschien een optie een nieuwe DVD speler aan te schaffen. Ik vraagme af hoe je de lezer schoonmaakt zonder kapot te maken!:s:d en anders een nieuwe dvd speler maar hoeveel zou dat weer kosten
December 17, 200817 yr 't is een DVD, geen CD!heb je een DVD lezer zitten? natuurlijk, anders kan ik het spel niet installere, hé!
December 17, 200817 yr Author 't is een DVD, geen CD!heb je een DVD lezer zitten? Er staat toch dvd multi recorder compact disc dvd dus ja normaal wel toch he is een Toshiba Satellite Harman/Kardon
December 17, 200817 yr Author 't is een DVD, geen CD!heb je een DVD lezer zitten? natuurlijk, anders kan ik het spel niet installere, hé! Dat is niet tegen u ga op je eign topic weer
December 17, 200817 yr DVD/CD, rolt makkelijker van de tong, eh? CD old skool Ik weet zeker dat een Duo Core laptop wel een DVD speler heeft. Je kan het makkelijk schoonmaken door een flesje alcohol te kopen bij de drogist, op een watje doen en dan voorzichtig de lens schoonmaken.
Hallo, ik heb nu ook eindelijk het spel gekocht maar nu blijkt, ook al steek ik de cd erin, dat hij het gewoon niet leest.
Er is volgens mijn laptop geen cd!!! Hoe kan ik dit probleem oplossen en wanneer komt die nieuwe patch uit??
Toshiba
Personal Computer
(Harman/Kardon)
Classificatie 5.1
processor: Intel® Core 2 Duo CPU
T9300@ 2.50 GHz 2.50 GHz
geheugen: (Ram) 3070 MB
type computer: 32 bits computersysteem
Zeer bedankt, want het spel is wel te duur om weg te doen
ward
Edited by lectrofx