January 15, 200917 yr hallo allemaal , niet eerder wat gepost maar dit wilde ik even kwijt. ik vind het erg jammer dat ze bepaalde dingen van san andreas niet terug hebben laten komen in gta iv b.v : * geen trailers achter de vrachtwagens * een bom als wapen op afstands bediening zou leuk zijn geweest net als in SA * en wat niet in SA zat maar wel jammer is is dat de daken van auto`s naar mijn idee TE sterk zijn hadden wel wat ergere schades kunnen hebben . wat zijn jullie meningen hierover? verder vind ik het een gaaf spel (pc versie)
January 15, 200917 yr * en wat niet in SA zat maar wel jammer is is dat de daken van auto`s naar mijn idee TE sterk zijn hadden wel wat ergere schades kunnen hebben . Die kunnen in GTA IV toch wel helemaal kapot en inklappen tegen de auto zelf aan?? of??
January 15, 200917 yr nu ja trailers, ik vind het nogal moeilijk om op timesquare met een trailer rond te rijden.
January 15, 200917 yr hallo allemaal ,niet eerder wat gepost maar dit wilde ik even kwijt. ik vind het erg jammer dat ze bepaalde dingen van san andreas niet terug hebben laten komen in gta iv b.v : * geen trailers achter de vrachtwagens * een bom als wapen op afstands bediening zou leuk zijn geweest net als in SA * en wat niet in SA zat maar wel jammer is is dat de daken van auto`s naar mijn idee TE sterk zijn hadden wel wat ergere schades kunnen hebben . wat zijn jullie meningen hierover? verder vind ik het een gaaf spel (pc versie) Over die bom klopt het al niet helemaal, want als je goed bevriend bent met Packie McReary kan je hem een autobom vragen, die je ook zowat op afstand kan bedienen. ^^ Al is dit inderdaad wel wat anders. Verder kan je de daken van de wagens zeker te beschadigen, kijk maar eens hier.
January 15, 200917 yr Nadeel van GTA IV tegenover GTA SA is dat je niet kunt Trainen, eten om je Honger te stillen, Meerdere Karate Moves leren.
January 15, 200917 yr En nog veel meer nadelen. Wat ik een behoorlijk nadeel vind is het loopje van Nico. Hij gaat zowat plat als hij door een bocht gaat En ik geloof wel dat R* ooit het idee krijgt GTA IV graphics te vermengen met alle leuke dingen uit SA, in een nieuw spel met ook nieuwe missies e.d. GTA SA 2?
January 15, 200917 yr Misschien wel SA stories. Nee hé , slecht idee Ik denk ook dat dit niet zal gaan aangezien gta sa zich al best vroeg afspeelt
January 16, 200917 yr wat maakt het eigelijk uit san andreas is saai aan het worden en iv is realisticher
January 17, 200917 yr nu ja een san andreas stories zou natuurlijk leuk meegenomen zijn voor de psp gamers maar er zal waarschijnlijk geen komen
January 17, 200917 yr En nog veel meer nadelen. Wat ik een behoorlijk nadeel vind is het loopje van Nico. [Hij gaat zowat plat als hij door een bocht gaat nu ja, als jij in het echt hard loopt en je neemt een scherpe bocht, dan ga je toch ook een beetje overbuigen naar links/rechts?? ik vind het wel realistisch. Je moet gewoon niet op die dingen letten en dan valt het niet op
January 17, 200917 yr Over de trailer:daarom moet het ook kunnen maar HET KAN NIET(in gta4) en zo kan er zoveel NIET(in gta4) wat WEL in sa kan, de lijst aan wat ik mis is lang, en ik baal daarvan. Ook zijmissies, waar zijn ze, Ik blijf het zeggen gta4: 4 weken lol, de rest (gta 3, vc, sa, en de stories) leven lang lol. Ik vind die zogenaamde "journalisten" die gta4 een 10 of hoger gaven ook echt BAGGER!!! Alleen grafisch is 4 beter de rest is eerder minder dan meer, PLUS de humor in 4 is sadistischer en voor mijn betekend dat minder grappig en mensen die dat sadistischer leuk vinden is er manhunt (wat een kl*t*n spel vond ik dat). Let wel op ik zeg niet: dat gta4 cq manhunt spelers sadistischer zijn, ik vind het nou eenmaal zo en hopelijk / waarschijnlijk ben ik niet de eerste en of laatste met die mening. Edited January 17, 200917 yr by stano666
January 17, 200917 yr Die ontvoering bv, smakeloos straks moet je in gta5 iemand verkrachten (beiden zeer traumatisch) maar ik vond dat helemaal verkeerd neergezet. En dat daten met je "vrienden" (kots): BORING. enz. enz. gta5 moet beter anders koop ik hem niet, doet pijn om te zeggen, maar ik geef eerlijk mijn mening.
hallo allemaal ,
niet eerder wat gepost maar dit wilde ik even kwijt.
ik vind het erg jammer dat ze bepaalde dingen van san andreas niet terug hebben laten komen in gta iv
b.v :
* geen trailers achter de vrachtwagens
* een bom als wapen op afstands bediening zou leuk zijn geweest net als in SA
* en wat niet in SA zat maar wel jammer is is dat de daken van auto`s naar mijn idee TE sterk zijn hadden wel wat ergere schades kunnen hebben .
wat zijn jullie meningen hierover?
verder vind ik het een gaaf spel (pc versie)