Geplaatst: 1 februari 200916 jaren comment_1257789 hallo daar , vraagje , wanneer is de infernus aan de beurt bij stevie car theft? Het schijnt dat hij goud is.. is dit dan ook zo?
Geplaatst: 1 februari 200916 jaren comment_1257797 hallo daar , vraagje , wanneer is de infernus aan de beurt bij stevie car theft? Het schijnt dat hij goud is.. is dit dan ook zo? Wanner weet ik niet. Maar volgens mij is het een oranje. Zoals de Comet die was ook oranje.
Geplaatst: 1 februari 200916 jaren comment_1257826 Om je eerste vraag te beantwoorden, de volgorde waarin je de voertuigen voor Stevie moet stelen zijn willekeurig. Het is dus niet zo dat er een keurig een bepaalde lijst op volgorde word afgewerkt, maar je moet willekeurig een voertuig stelen En om je tweede vraag te beantwoorden, deze Infernus is niet echt goud, maar meer geelachtig zoals hieronder (plaatje gemaakt door mij): Bewerkt: 1 februari 200916 jaren door -Haakon-
hallo daar ,
vraagje , wanneer is de infernus aan de beurt bij stevie car theft?
Het schijnt dat hij goud is.. is dit dan ook zo?