June 7, 200421 yr ik vind het heel jammer dat de spand express gaat wie nog meer? maar....., ik vind het wel een goed verhaal jij vernietigt de spand express auto's en vermoord de werknemers en daardoor gaat het bedrijf fajiet best wel goed verhaal dus <_<
June 8, 200421 yr Ik vindt de spand express nu niet ZO bijzonder, eigenlijk, maar dessalniettemin; Hij rijdt gewoon door de straten bij mij, en ik heb GTA; VC al uitgespeeld Hoe je dat doet; Zie het topic over favorite auto's, ergens in het Vice City General forum. Tis hartstikke simpel
June 9, 200421 yr Ehm... wat is een Spand Express :huh: Een soort bedrijf denk ik! Het heeft iets met bouwvakker te maken!
June 10, 200421 yr Nee, de Spand Express is een bestelwagen die bij het bedrijf Spand Express hoort. Hij rijdt rond totdat je dat bedrijf opdoekt (Die missie met die rel, van Avery)
June 11, 200421 yr alles is leuk aan vc behalve...uhhm........dat de eilanden best klein zijn(ze konden groter)
June 12, 200421 yr Ik vind het wel irritant dat de politie alleen achter jou aangaat als je schiet, als iemand anders op je schiet dan doet de politie niks :huh: Ook vind ik het best irritant dat, als je met een missie bezig bent de politie gelijk achter je aankomt en je dan neerschiet of oppakt, het hoort er ook wel bij vind ik, maar dan kunnen ze beter aan het eind van de missie doen als je eigenlijk klaar bent met de missie maar je moet alleen nog terug gaan naar je opdrachtgever. Hopelijk hebben ze dat in SA ietsje verbeterd.
June 18, 200421 yr Ook vind ik het best irritant dat, als je met een missie bezig bent de politie gelijk achter je aankomt en je dan neerschiet of oppakt, het hoort er ook wel bij vind ik, maar dan kunnen ze beter aan het eind van de missie doen als je eigenlijk klaar bent met de missie maar je moet alleen nog terug gaan naar je opdrachtgever. Die vat ik niet helemaal :huh: Bedoel je dat je het irritant vindt dat de politie achter je aankomt tijdens een missie? Da's toch juist wat het moeilijk maakt?
June 18, 200421 yr ja anders had ik vice city wel in 5 minuten uitgespeeld als er geen politie's kwamen maar goed alles is leuk aan vicecity behalve.....nouja als je bijvoorbeeld een kogel door iemand heen jast dan vliegt meteen zijn kop eraf dit zou eigenlijk gewoon een gaatje moeten zijn en daarna hopeloos neervalt
June 18, 200421 yr Och, zo'n headshot heeft wel z'n charme, vind ik. Nu ik erbij stilsta, ik mik altijd op het hoofd :lol: Alleen in die missie dat je die gangwar met de Haïtans moet winnen, daar is dat 'plop' geluidje wanneer die sniper schiet wel heel fake, ja.
June 19, 200421 yr Author ik vind niets leuk aan die wagen maar toch je krijgt wel een wagen minder balen <_< :angry: :blink: :unsure: :ph34r:
June 20, 200421 yr ik vind deze topic maar dom <_< je kan toch in alle wagens rijden. waarom is deze dan zo speciaal?
ik vind het heel jammer dat de spand express gaat wie nog meer?
maar.....,
ik vind het wel een goed verhaal jij vernietigt de spand express auto's en vermoord de werknemers en daardoor gaat het bedrijf fajiet best wel goed verhaal dus <_<