Posted May 31, 200916 yr comment_1371030 http://img30.imageshack.us/img30/770/lolxdpwned.png This geen spam maar een geintje xD. Het is wel waar met behulp van een mod heb ik de infernus weten kleiner te maken. De infernus Mini: Max snelheid 150 (Vanwege zen kleine omvang past er geen grotere motor in) Waar te koop ?: In de turismo winkel en ook binnenkort op de site van autoeroticcar. Wanneer: GTA V (of daarna of daarna of daarna) Edited May 31, 200916 yr by Thomassion
May 31, 200916 yr comment_1371033 Ik vind het meer lijken dat je 'm een paar keer tegen The Swing of Death hebt aangereden, waardoor ie kleiner wordt, dan dat je 'm hebt gemod. Hij is alleen maar korter, verder helemaal niks. Dat lijkt tenminste.
May 31, 200916 yr comment_1371038 Ik vind het meer lijken dat je 'm een paar keer tegen The Swing of Death hebt aangereden, waardoor ie kleiner wordt, dan dat je 'm hebt gemod. Hij is alleen maar korter, verder helemaal niks. Dat lijkt tenminste. idd ,dat is geen mod.
May 31, 200916 yr Author comment_1371054 Het is een grapje mensen. Ik heb met behulp an een mod er een paar keer van een gebouw af gereden en dat erbij gezet. Het is gewoon een grapje xD Anders had ik die ramp er natuurlijk bij gescreend.
May 31, 200916 yr comment_1371058 Het is een grapje mensen. Ik heb met behulp an een mod er een paar keer van een gebouw af gereden en dat erbij gezet. Het is gewoon een grapje xD Anders had ik die ramp er natuurlijk bij gescreend. mod = mod ramp = ramp flauwe grap = flauwe grap waarom maak je zulke grapjes. Tis niet echt om mee te lachen. zet het dan bij grappige momenten.
May 31, 200916 yr Author comment_1371089 Het is een grapje mensen. Ik heb met behulp an een mod er een paar keer van een gebouw af gereden en dat erbij gezet. Het is gewoon een grapje xD Anders had ik die ramp er natuurlijk bij gescreend. mod = mod ramp = ramp flauwe grap = flauwe grap waarom maak je zulke grapjes. Tis niet echt om mee te lachen. zet het dan bij grappige momenten. Jeeh pas een dag echt super actief op het forum en al gelijk een iemand die al men posts afkraakt.
May 31, 200916 yr comment_1371096 Jeeh pas een dag echt super actief op het forum en al gelijk een iemand die al men posts afkraakt. Het was inderdaad niet grappig. Verre van zelfs. Kijk, als Niko nou precies tussen de ballen stond van Memory Lanes, daar kun je wel een grapje over maken, maar dit is niet grappig.
May 31, 200916 yr Author comment_1371108 Ok t was gewoon een grapje mislukt grapje dus blijkbaar maar ik vraag wel of iemand er een lockje op zet voordat er nog meer mensen over gaan zeiken.
May 31, 200916 yr Author comment_1371113 Ik zou me inhouden voor ik het naar een mod stuur. Ik regel ruzies af via pb als je dan ook nog het op het forum zet dat vind ik gewoon laf.
May 31, 200916 yr comment_1371116 Ik zou me inhouden voor ik het naar een mod stuur. Ik regel ruzies af via pb als je dan ook nog het op het forum zet dat vind ik gewoon laf. Ontopic: mislukte lol , meer niet. Hanneswasco krijgt zo mijn leuke berichtje over jou
May 31, 200916 yr Author comment_1371119 Ik zou me inhouden voor ik het naar een mod stuur. Ik regel ruzies af via pb als je dan ook nog het op het forum zet dat vind ik gewoon laf. Ontopic: mislukte lol , meer niet. Hanneswasco krijgt zo mijn leuke berichtje over jou Ik zei al ik regel mijn ruzie's via PB af dat staat voor PERSOONLIJK bericht als je nou via PB zei dat je door stuurde dan vind ik het niet erg maar nu heb je het op het forum gezet.
May 31, 200916 yr comment_1371123 Ik zei al ik regel mijn ruzie's via PB af dat staat voor PERSOONLIJK bericht als je nou via PB zei dat je door stuurde dan vind ik het niet erg maar nu heb je het op het forum gezet. Als jij nou al eens zou beginnen met normaal te doen. Precies een kind van 7 jaar. Post normale berichten met da ge-ruzie van je!
May 31, 200916 yr comment_1371124 Ik zei al ik regel mijn ruzie's via PB af dat staat voor PERSOONLIJK bericht als je nou via PB zei dat je door stuurde dan vind ik het niet erg maar nu heb je het op het forum gezet. Als jij nou al eens zou beginnen met normaal te doen. Precies een kind van 7 jaar. Post normale berichten met da ge-ruzie van je! + gespam
http://img30.imageshack.us/img30/770/lolxdpwned.png
This geen spam maar een geintje xD. Het is wel waar met behulp van een mod heb ik de infernus weten kleiner te maken.
De infernus Mini:
Max snelheid 150 (Vanwege zen kleine omvang past er geen grotere motor in)
Waar te koop ?: In de turismo winkel en ook binnenkort op de site van autoeroticcar.
Wanneer: GTA V (of daarna of daarna of daarna)
Edited by Thomassion