Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

McLaren krijgt geen straf in spionagezaak

(0 reviews)

F1Bulletin4.png

McLaren-Mercedes heeft geen straf gekregen van de World Motor Sport Council in de spionagezaak omtrent het in bezit hebben van Ferrari-documenten. Het team is wel schuldig bevonden aan het illegaal bezitten van Ferrari-documenten, maar de WMSC acht niet bewezen dat McLaren ook gebruik heeft gemaakt van deze informatie.

De WMSC liet weten: "De WMSC heeft vastgesteld dat Vodafone McLaren Mercedes in het bezit was van vertrouwelijke Ferrari-informatie en het team is daarmee in strijd met artikel 151c van het internationaal sportreglement. Er is echter onvoldoende bewijs dat deze informatie gebruikt is om het FIA Formule 1 Wereldkampioenschap te beïnvloeden. Hierom zijn er geen straffen uitgedeeld."

Mocht in de toekomst alsnog blijken dat McLaren misbruik heeft gemaakt van de informatie, dan zal het team opnieuw worden uitgenodigd voor een hoorzitting en zal het team niet alleen uitgesloten worden voor het seizoen 2007, maar mogelijk ook voor 2008. In dat geval zullen Nigel Stepney en Mike Coughlan ook worden uitgenodigd om te verklaren waarom ze niet voor een lange periode uit de autosport moeten worden verbannen.

Het hele balletje kwam aan het rollen doordat Trudy Coughlan de Ferrari-documenten kopieerde in een kopieerzaak even buiten Londen. Hierna kwam het Italiaanse team erachter dat het lek veroorzaakt was door Nigel Stepney. McLaren heeft altijd beweerd dat Coughlan alleen handelde, buiten medeweten van het team.

Bron: F1update

1 Comment

Recommended Comments

Typhoon Al Capone

Typhoon

Leden

Jammer, ik had wel een beetje gehoopt op een straf :puh: Ik blijf het gewoon raar vinden dat McLaren de laatste jaren niks was, en nu opeens het beste is. Ze hebben natuurlijk veel veranderd, maar het is dan wel raar dat ze nu de beste zijn, maar dat ze ook Ferrari documenten hadden.

Guest
This blog entry is now closed to further comments.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.