Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

gallery_108553_47_10822.gif

Deze rubriek is geschreven door Kloep!

En weer hebben we een editie van Tips van de Week. We hebben weer drie tips van onze redacteuren. Kloep vertelt ons over Photoshop, en Cabyon vertelt ons over Lifestyle. Thundercover heeft deze week een tip over Computers. Zoals vorige week al gemeld, heeft Rinaldootje een groot aantal tips bij mij achtergelaten. Deze week zien wij de tweede tip voorbij komen. Verder veel plezier met deze week!













Ingezonden Tips:

Rinaldootje:

GTA IV:

Baseball bat is erg handig om te tegenstander met 1 klap op de grond te krijgen. Zo rent hij niet meer weg. Wat voor jou dus nog alleen overlaat om het koud te maken.

Denk eraan, stuur al je tips naar Kloep!
Thundercover's Computer Tip van de Week:


Je leest regelmatig wel eens dat iemands account gehackt is doordat iemand een te makkelijk wachtwoord heeft. Sommige mensen denken er niet over na, maar kiezen gewoon een woord dat bij hun past (bijvoorbeeld hun eigen naam) en denken dan voilà: ik heb een wachtwoord. Echter kan je beter een combinatie van cijfers en letters doen, maar natuurlijk wel zo dat je het kan onthouden. Bedenk bijvoorbeeld een zin (Ik heb lekker Tele2 en @Home) en maak daar een wachtwoord van (IhlT2e@H). In plaats van een gemiddeld wachtwoord (letters plus een cijfer) is dit meteen een sterk wachtwoord. Zeker met speciale tekens als @ en $ wordt het wachtwoord al snel sterk, zeker als je van plan bent om het op meerdere plekken te gebruiken.

Doe niet moeilijk en maak het voor hackers niet te simpel: een sterk wachtwoord wat toch te onthouden is!
Kloep's Photoshop Tips van de Week:


Deze keer een korte tip, het gaat over het uitlijnen van objecten in lagen. Als je objecten op verschillende lagen met elkaar wilt uitlijnen, moet je ze koppelen met elkaar. Selecteer de lagen die je wilt koppelen door met ingedrukte SHIFT op de lagen te klikken en kies daarna in het menu Laag onder Uitlijnen de gewenste uitlijning.

0 reacties

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.