Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

CNNz9cX.jpg

Deze rubriek is geschreven door !

Welkom bij de nieuwe Game On!

Deze week ga ik wat vertellen over een al wat oudere game (bijna 10 jaar alweer), maar nog steeds gedubbed als een van de lastigste games, ooit uitgekomen op de PlayStation 2. Ik heb het natuurlijk over Shin Megami Tensei: Nocturne.

Nocturne?

Zeker, Nocturne.

Hitoshura5.jpg

Ontmoet de hoofdpersoon. In de game noemt hij Demi-Fiend (Hito-Shura). Ooit een mens, is hij een van de overlevenden van een wereldramp, waarbij de hele bevolking sterft, op alle aanwezigen van een klein ziekenhuis na, waar hij heel toevallig aanwezig is op dat moment.

Demons!

De game draait rondom het dealtjes maken met demonen die je tegenkomt. Alle demonen hebben andere skills, relaties en zwaktes. De Hit-shura leert zelf ook skills, en de speler bepaald zelf welke. Vergeet however niet, dat je er maar 8 kunt leren, en de skills die je kiest te vergeten niet meer terug te halen zijn. De moeilijkheid zit hem met de affinities die je hebt terwijl je vecht. Iedere eindbaas is heel anders, en je zult heel versaltile moeten zijn, wil je jezelf overal doorheen loodsen zonder te vaak dood te gaan. Want ja, doodgaan zul je. Een hoop keer.

Plot

Het plot is het herschapen van de wereld. Jij als almachtige demon hybrid kan een uitgangspunt kiezen waarop de aarde weer moet worden opgebouwd... Mits je zover komt. Je kan natuurlijk ook alles en iedereen de middelvinger geven en je aansluiten bij Lucifer, en het gevecht met God zelf aangaan.

De game is uiterest moeilijk, met een zeer diepgaand verhaal en vele mythische figuren maken hun opwachting (om kapotgemept te worden door jou en je demons). Kies voor de mensheid, anarchie of vastgeketend aan God zijnde, en vernietig alles op je pad!

0 reacties

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Reactie toevoegen...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.