Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Grand Theft Auto V is eindelijk uit op PC en is fantastisch!

med_gallery_1_161_115028.jpg

Ziet er toch goed uit voor mijn oude PC!

Ja, PC-gamers hebben ontiegelijk lang moeten wachten. Meer dan 1,5 jaar langer dan mensen die het op de PlayStation 3 en Xbox 360 hebben gespeeld. Maar het wachten lijkt te zijn beloond. Vanaf vandaag kan je eindelijk GTA5 op de PC spelen. static.gif

Ik moest het even opzoeken, maar mijn PC is ondertussen meer dan vijf jaar oud (wel videokaart vervangen en SSD toegevoegd). Dan ga je je toch afvragen of Grand Theft Auto V überhaupt gaat werken.

Al zeiden de GTAV systeemeisen van wel, had ik met de PC versie van Grand Theft Auto IV in het achterhoofd niet heel veel verwacht. Vele zagen de PC versie van GTA4 toch als slechte port en die niet altijd soepel werkte (zeker met mods erbij).

Gelukkig is dat met Grand Theft Auto V niet het geval! De PC versie is te gelijktijdig met de consoleversie van GTA5 ontwikkeld. Aan de PC versie heeft Rockstar Games vele jaren gewerkt en dat is te zien. Op de geadviseerde lage instellingen werkt alles bij mij meteen perfect. Het mooie echter is dat je alles qua grafische instellingen kan veranderen en zelfs over de geadviseerde limiet heen kan gaan. Zo heb ik de resolutie maximaal omhoog geschroefd en enkele dingen iets hoger gezet nadat ik Ignore Suggested Limits had aangezet.

med_gallery_1_161_103558.jpg

Lekker de grafische instellingen aanpassen naar eigen wens

med_gallery_1_161_88739.jpg

Michael zit weer is bij de therapeut

Zelfs met mijn oude PC ziet het er goed uit en is de framerate moeiteloos tussen de 30 en 60 fps. Een wel moderne game PC heeft dus geen enkele moeite met GTAV, wat echt complimenten is voor de programmeurs bij Rockstar Games.

Al zullen nu vele mensen voor het eerst kennis maken met Grand Theft Auto V is het voor mij niet nieuw. Ik heb alle GTAV missies al twee keer gespeeld op de PlayStation 3 en PlayStation 4. Daarom besloot ik maar even snel te gaan kijken of GTA Online nu dit ook al gratis in de PC versie werkt. Daarom maar meteen naar de Transfer optie gegaan om mijn poppetje uit de PlayStation 4 versie te importeren naar de PC.

Het was slechts een paar keer op enter rossen en toen stond ik zelf op de straten van Los Santos op de PC, dat inclusief al mijn dure auto's en geld. loveit.gif

med_gallery_1_161_132644.jpg

Daar ben ik dan!

Mijn eerste ervaring is dus dat het allemaal vlekkeloos en fantastisch lijkt te werken. Ik hoop dat alle andere spelers net zo als mij vandaag zonder problemen aan de slag kunnen.

Natuurlijk hebben we op GTAGames.nl sinds deze week een compleet vernieuwd forum voor GTA5. Hier kan je met jouw vragen, screenshots, filmpjes, ideeën en verhalen kwijt. De volgende secties staan dus vanaf nu ook klaar voor de PC gamers:

  • V: General - Discussies en verhalen over het spel
  • V: Media - Plaats hier al je screenshots en filmpjes
  • V: Missie Hulp - Voor als je problemen hebt met het uitspelen van een missie
  • V: Technische Problemen - Als het toch niet op de PC werkt en je hulp nodig hebt.
  • V: Modding - Voor als we het voor elkaar krijgen het singleplayer spel aan te passen
  • V: Walkthrough - WikiGTA: Complete Nederlandse walkthrough gemaakt door leden van GTAGames.nl

Veel gameplezier en hopelijk zie ik je snel in GTA Online bij een van de meetings! thumbsup2.gif

Gebruikersfeedback

Recommended Comments

Lars Diablos baas

Lars

Leden
Geplaatst:

Nu nog de mods :D

Nyltje Al Capone

Nyltje

Leden
Geplaatst:

Klinkt goed, ben benieuwt wat mijn pc er van maakt, ik verwacht 'm zometeen te krijgen. :puh:

Danger_dog_guy_7 Al Capone

Danger_dog_guy_7

Leden
Geplaatst:
:dans:
Dragon__rage Yardies baas

Dragon__rage

Leden
Geplaatst:

Wauw... :cry: had op fb ook een foto van een maatje voorbij zien komen... Met zn 3 beeldschermen :o. :7

Ben benieuwd naar alle snapmatic foto's en video's die voorbij gaan komen.

GTA5VehicleFreak Maffia baas

GTA5VehicleFreak

Leden
Geplaatst:

Wat zou het record zijn van de snelste tijd tussen de release van een GTA en de eerste mod..., en zou die worden verbroken met GTA 5?

SilverRST Ballas leider

SilverRST

Leden
Geplaatst:

Oh shit, mijn pre-order is nog niet binnengekomen! Bol.com, waarom heb je me verraden?! :cry:

Ik las al inderdaad van vele anderen dat GTAV tussen de 45 en 80FPS draait op hun prima PC, wat dus erg geweldig is wat R* hebben gedaan!

Echt top!

Big Boss Legendary Godfather

Big Boss

Ereleden
Geplaatst:

Mijn PC uit 2009 (enkel, net zoals Joriz, de grafische kaart vervangen) trekt het nog steeds met zeer acceptabele gemiddelde framerate van 56 FPS. smile3.gif

Benchmark-15-04-14-12-09-14.txt

Nyltje Al Capone

Nyltje

Leden
Geplaatst:

Oh shit, mijn pre-order is nog niet binnengekomen! Bol.com, waarom heb je me verraden?! :cry:

Ik las al inderdaad van vele anderen dat GTAV tussen de 45 en 80FPS draait op hun prima PC, wat dus erg geweldig is wat R* hebben gedaan!

Echt top!

Van een vriend van me is ie er ook nog steeds niet. Lijkt me echt zwaar kut. De installatie van mij is ook nog steeds bezig. Hij is bijna klaar met de laatste disk en ik begon om 13:45 ofzo. (duurt nu dus al meer dan 2 uur)
exmpletree Buurtcrimineel

exmpletree

Leden
Geplaatst:

Oh shit, mijn pre-order is nog niet binnengekomen! Bol.com, waarom heb je me verraden?! :cry:

Ik las al inderdaad van vele anderen dat GTAV tussen de 45 en 80FPS draait op hun prima PC, wat dus erg geweldig is wat R* hebben gedaan!

Echt top!

Van een vriend van me is ie er ook nog steeds niet. Lijkt me echt zwaar kut.

Bij mij dus ook niet, zal wel landelijk zo zijn. Kutwinkel, laatste keer dat ik daar iets pre-order zeg...

Sir_Ballas Dictator

Sir_Ballas

Leden
Geplaatst:

Ja want het is echt makkelijk om 1 miljoen (denk ik) games op dezelfde dag te versturen, samen met de miljoenen anderen producten die ze dagelijks moeten versturen :7

Votair Kingpin

Votair

Leden
Geplaatst:

Eindelijk! :)

.PhoeniX. Al Capone

.PhoeniX.

Leden
Geplaatst:

Nice! Toch zie ik maar amper verschil tussen de PS4/Xbox One versie, maar dat zal zekers aan mij liggen...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Reactie toevoegen...

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.