Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vele nieuwe screenshots van The Ballad of Gay Tony!

Zojuist hebben we van Rockstar Games zeer veel nieuwe mooie screenshots ontvangen van Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony. In de screenshots is de actie te zien die ook eerder in de trailer was te zien. Ook is te zien dat onze zeer betrouwbare bron gelijk had. Zoals je hieronder kan zien komen APC Tanks echt terug in GTA4: The Ballad of Gay Tony.

post-1-1253117939.jpg

Alle screenshots zijn in de galerij te bekijken. The Ballad of Gay Tony is de tweede uitbreiding voor Grand Theft Auto IV. Deze uitbreiding zal vanaf 29 oktober 2009 exclusief te kopen zijn in het Episodes of Liberty City pakket en te downloaden zijn via Xbox LIVE voor 1600 MS points.

  • Replies 32
  • Views 14.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Featured Replies

Die foto's zien er wel hoopgevend uit :puh: , APC en Bahama Mamas :7 . Altijd wel leuk zo'n screenshots ^_^ .

Zitten weer prachtige screens bij. Deze screen is opzich wel grappig, hier zie je namelijk Liberty City als maquette.

med_gallery_1_129_113715.jpg

Nice! Ik ben wel jaloers op Xbox 360 bezitters...

Ik wil ze downloaden voor als achtergrond op PC en PSP .. maar als ik dat doe gebeurd er helemaal niets en staan de Screens niet bij 'Afbeeldingen' ><

Niice screensz <3

Heb er weer zin in! Screens zien er veel belovend uit, ben benieuwd of het ook zo leuk is als het eruit ziet, vast wel! ^_^

Edited by Danoontje_nl

Ziet er weer erg goed uit. Ik heb inmiddels van alledrie de tot nu toe geziene helikopters het model gevonden waarop ze zeer waarschijnlijk gebaseerd zijn.

1 en 2.



gallery_1_129_284492.jpg

3.



gallery_1_129_65680.jpg

1. Duidelijk de CH-54 Tarhe heavy lift helicopter. (Of een andere nieuwere versie daarvan)

2. Waarschijnlijk een Augusta A109S Grand, als je kijkt naar de spits toelopende neus en de vorm van de staart. Ik had zelf al het vermoeden bij het zien van de eerste screens verwerkt in de release poster (waarbij we voor het eerst Luis zagen met een parachute op zijn rug) dat hij op die screens uit iets anders springt dan een Anihilator. :Y Het Augusta A109S type wordt veel geleverd aan rijke amerikanen die graag een eigen helikopter willen, dus zou goed passen binnen de "rijke" storyline van TBOGT. :tu:

3. De A/MH-6 "Little Bird". Een kleine, wendbare aanvalshelikopter die ingezet kan worden ter ondersteuning van grondtroepen. Ook kunnen ze worden ingezet om kleine teams snel te droppen. In de film Black Hawk Down kan je deze kleine vliegjes mooi in actie zien, zie onderstaande scène uit de film.

Wauw, ik denk dat ik dit wel ga kopen. :D

Ook is het het waard om even een stukje te quoten uit de preview/handson van Xboxonly.nl.

De automatische shotgun daarentegen, dat is een compleet ander verhaal. Dit monster wapen heeft twee soorten munitie, exploderende en hagelmunitie. Vooral met de eerste soort kun je flink wat schade aanrichten. Als je de shotgun leegblaast op een politieauto dan zal deze volledig indeuken op de plek waar je de auto raakt. Bij één wagen was het zelfs zo erg dat de agenten nog wel leefden, maar dat ze gewoon niet meer uit de auto konden komen. Het realisme in de schade die je aan de auto’s doet is echt fenomenaal, het ziet er super uit. Overigens geldt dit niet alleen voor de schade die de geweren doen, ook als je tegen een paaltje aan rijdt is de deuk een stuk realistischer. De Rockstar medewerkers waren niet helemaal zeker of het schademodel is verbeterd, maar ik zei tijdens de demo al dat ik er wel een krat bier op wilde zetten en dat zeg ik nu nog.

Oftewel, desastreuze schade door de nieuwe shotgun. _O_ En serieus, agenten die vast blijven zitten in hun auto omdat het portier niet meer open wil? Geniaal! :tu:

Het volledige artikel vindt je hier.

Zo krijg er echt veel zin in :D

jaa 29 oktober word de grote dag.

:dans::dans::dans::dans::dans:

Ook is het het waard om even een stukje te quoten uit de preview/handson van Xboxonly.nl.

Oftewel, desastreuze schade door de nieuwe shotgun. _O_ En serieus, agenten die vast blijven zitten in hun auto omdat het portier niet meer open wil? Geniaal! :tu:

Het volledige artikel vindt je hier.

Yay, nog meer schade :D

Ik heb er nu zoo zin in he, nog maar een maandje + paar dagen :D:eten:

tbogt is de grootste reden waarom ik de xbox360 ga kopen ipv ps3 en tlad natuurlijk :dans::dans::dans:

Ik denk dat ik rond kerst maar een XBOX360 moet kopen, jesus wat ziet dit er goed uit. _O_

alweer een nieuw auto zo te zien.

hij lijkt een beetje op de voorkant op een kruising tussen romans taxi en de PMP-600

maar het is een 2 deurs :tu:

bahama mamas

Edited by vice infernusX

whoosj awesome...

fock sony met het weigeren van betalen voor deze game dit is hun stomste fout ooit[/font]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.