January 21, 200620 yr Hée, Wie van jullie gaat san andreas weer overnieuw spelen? En waarom? Ik omdatk veel te veel geld heb, de uitdaging is eraf haha.. en die homie sfeer was echt gewoon de bomb.
January 21, 200620 yr Ik ben ook weer opnieuw begonnen, want ik wil toch iets te doen hebben in SA, en niet alleen maar een beetje rondkarren, want dat komt ook me neus uit.
January 21, 200620 yr Ik ben ook weer opnieuw begonnen, want ik wil toch iets te doen hebben in SA, en niet alleen maar een beetje rondkarren, want dat komt ook me neus uit. helemaal mee eens
January 22, 200620 yr Achter de missies word SA saai vind ik. Ik mod gewoon. Eens je de storyline 1X gespeelt hebt is het ook saai. Dus ik begin niet opnieuw. Maar gewoon modden.
January 22, 200620 yr Ben wel meer dan een keer op nieuw begonnen! Want de eerte keer had ik gecheat en dan is echt de uitdaging er van af hoor! zoals ok: voor health je typt even de code in en je hebt +250000$
January 22, 200620 yr Eerlijk gezegt begon ik op een 100% savegame van GTAGames :$ Maar na een tijdje werd ik dat parachute springen, triatlons doen en auto's pimpen zat. Dus ik ben nu bezig met missie'en Ferre
January 22, 200620 yr wat zij zeg met codes ik heb nog 2 tippen wat leuk is al je gta hebt uitgespeelt gaa met een fiets op mountberg die hele grote berg pak die paraschut en gaa kei hard fietsen aan het einde van deberg staat zon flagbeetje de staat zon schands fiets daar over heen spring van je fiets en klap de paraschut uit maar begint ook te vervelen 2 de tip vieg 15 minuten naar het noorden om meer gang gebieden over te nemen of ga lekker in grove street hangen met je homies
January 22, 200620 yr ik bedenk gewoon een challenge van tevoren en kijk dan of ik t haal hier is mn eerste, de Time Attack. Het mooie is dat GTA heel veel data bijhoud, zoals shots fired en de gereden afstand. Je zou kunnen denken aan: No Armour challenge Low Mileage challenge (ze weinig mogelijk afstand afleggen) wannabe gangsta challenge (zo laag mogelijke gangsta score) No Shooting challenge (voor de extremere mens onder ons) Je can combinaties maken (No armour No shooting lijkt me best tricky), en 2 speldoelen hebben (end of the line of 100%). Anyway, ik ben nu dus bezig met een zo snel mogelijke game. Verrassend genoeg duurt het langer om t op die manier te doen dan anders, omdat je geen tijd hebt om te saven, mooie wapens te halen en armour te halen zodat je vaker doodgaat, etc etc. De thread is behoorlijk genegeerd tot nu toe, maar iedereen is welkom om de challenge aan te gaan en te zien in hoe weinig minuten jij End of the line hebt uitgespeeld.
January 22, 200620 yr 2 de tip vieg 15 minuten naar het noorden om meer gang gebieden over te nemenof ga lekker in grove street hangen met je homies dat is al een Bekende EE !!
January 22, 200620 yr Nou ik heb gta SA een keer voor 100% uitgespeeld en 1 keer alleen de story line. Waarom? Nou gewoon ik had nix anders te doen Edited January 22, 200620 yr by Goliat
January 22, 200620 yr Ik he hem nog niet uitgespeeld maar zodra ik dat doe ga ik hem zeker nog eens opnieuw spelen
January 22, 200620 yr ik heb hem 4 keer uitgspeelt ben nu bezig met de 5de keer waarom weet ik niet heb hem op de xbox
January 22, 200620 yr vergeten het antwoord te geven ik heb hem al 2 keer uitgespeeld ... ben nu EE's aan het zoeken !
January 22, 200620 yr Ik heb GTA: San Andreas al 3x uitgespeeld! (Ja ik weet het, ik ben gek ) Maar ik vind ten eerste San Andreas een fantastische verhaallijn hebben en ik vind het gewoon leuk om bijv. in Los Santos een beetje aan te klooien in het begin, zoals dan weer een bezoekje aan Ryder brengen om bij de haven kisten te stelen om vervolgens dezelfde avond naar de homeparty van OG Loc te gaan! Ik kan me dan goed inleven in de personage, en daarom vind ik GTA: SA zo'n fantastisch en sterk spel! (Net zoals GTA: VC en GTA: LCS en andere GTA's eigenlijk )
Hée,
Wie van jullie gaat san andreas weer overnieuw spelen? En waarom?
Ik omdatk veel te veel geld heb, de uitdaging is eraf haha.. en die homie sfeer was echt gewoon de bomb.