October 28, 200817 yr Beste mensen, Het leek me vet de meeste van mijn sigs die ik ooit heb gemaakt eens allemaal op een rijtje zou posten op GTAForum. Ze staan op chronologische volgorde : signatures (slechte kwaliteit ) Wat vinden jullie ervan? Edited April 5, 200916 yr by Jon-asses
November 2, 200817 yr Ik ga even op in je Space Achtergrondje: Ik vind dit echt prachtig gemaakt. Alleen jammer bij de eclipse, die planeet zou een eigen textuur moeten hebben en iets bollere vorm. Nu is het net een platte schijf namelijk. De planneet helemaal onderaan met de bergen en het meertje is mooi gedaan (zeker een bergen stock met veel lucht erbij?). Maarja ik vind het prachtig en ik geef je een dikke 9/10. Als die planeet iets verbetert word is het bijna een 10 waard.
January 14, 200917 yr En een mooi bump. Ik vind ze er mooi uit zien, ook kun je goed zien dat ze op chronologische volgorde staan omdat de allereerste sig niet echt mooi is. Is de resolutie van die laatste wallpaper groter of is dit de normale resolutie?
January 14, 200917 yr Als dit echt al je werk is vindt ik het héél knap hoe je zo snel zo goed bent geworden. Beste sig:
January 14, 200917 yr Ik dacht bovenaan de pagina dat dit een garpje was. Die sig van FIFA06 ben ik niet van je gewend. Maar het is geweldig mooi om te zien hoe alles steeds gevorder en professioneler wordt. Je mag echt van geluk spreken met deze gave. Maar weinig mensen hebben dit soort inzichten. Weliswaar gebruik je veel sporters, en ook veel dezelfde stijl. Maar naarmate je verder naar onder gaat zie je dat je veel meer in je hoed hebt. KIU Edited January 14, 200917 yr by Pennywise The Clown
January 15, 200917 yr KUTGW! 20/10 Zo mooi gemaakt. En een vraagje: Die voetbal sigs bijna onderaan, welke tuts gebruik jij daar voor? die van Robinho tot Ruud van Nistelrooy
January 15, 200917 yr Ik vindt dat ik jou op dit moment de beste graphicus vindt, als ik al die meesterwerken zie. Zou je er eentje voor mij met plezier willen maken?
January 15, 200917 yr Author Bedankt jongens! Doet me echt deugd om dit te horen, hiervoor doet een graphicus het. @Cabyon, als je me een render/stock doorstuurt wil ik wel wat proberen. @Remcconen: Ik volg de laatste tijd amper tot geen tuts. Oefenen
January 16, 200917 yr Ik ga op het werkje van Franqois Sterchele. Leuk effect bij de handschoen, alleen die vind ik iets telicht. Het stukje waar je hem in 't zwart ziet is erg goed gelukt, niet te donker maar ook niet telicht. Bij je andere werk zie je dat je steeds beter word. Ik geef hem een 8.5.
January 16, 200917 yr Bedankt jongens! Doet me echt deugd om dit te horen, hiervoor doet een graphicus het. @Cabyon, als je me een render/stock doorstuurt wil ik wel wat proberen. @Remcconen: Ik volg de laatste tijd amper tot geen tuts. Oefenen Wat voor effecten gebruik je dan? Of heb je misschien een tut ergens gevonden/gemaakt om zo'n idee te krijgen?
January 16, 200917 yr Voor dat Jon wordt overspoelt met dit soort reacties: Het klinkt misschien cliché maar oefenen is de boodschap. Ik heb Photoshop denk ik al van 2005, een dikke 3 jaar dus. Het begin was ook heel moeilijk van mij en ik keek ook naar heel veel mensen op en naar hun sigs. In dit topic zie je ook dat ik van quasi 0 begon.Die effecten maak ik met verschillende filters enzo, echt moeilijk uit te leggen? Die tut is al meer dan een jaar geleden gemaakt toen ik nog niet echt goed met Photoshop overweg kon. Even een tip, zoek naar (light) textures op http://www.deviantart.com/. Sla mooie dingen op en zet ze in je sig op screen of color dodge Oefen vooral verder en laat de moed niet zakken! Dit zei hij tegen mij toen ik er naar vroeg. Lees het maar eens goed door en volg zijn wijze raad.
January 16, 200917 yr Author Ik ga op het werkje van Franqois Sterchele. Leuk effect bij de handschoen, alleen die vind ik iets telicht. Het stukje waar je hem in 't zwart ziet is erg goed gelukt, niet te donker maar ook niet telicht. Bij je andere werk zie je dat je steeds beter word. Ik geef hem een 8.5. Dat is ook al zo lang geleden dat ik die gemaakt heb. @Hackman: Bedankt voor me te helpen en dit te posten
January 16, 200917 yr In het begin dacht ik gelijk, "oh, is dit het, wat een n00bwerk", maar hoe dichter ik bij het eind kwam, hoe verbaasder ik werd. Wat een prachtig werk dat je daar geleverd hebt!
Beste mensen,
Het leek me vet de meeste van mijn sigs die ik ooit heb gemaakt eens allemaal op een rijtje zou posten op GTAForum. Ze staan op chronologische volgorde :
signatures
(slechte kwaliteit
)
Wat vinden jullie ervan?
Edited by Jon-asses